Cenník tu

Sekcionálne  garážové brány K-Door  sú vyrábané na Slovensku . Kúpou brány K-Door získavate najlepšiu cenu za prijateľnú kvalitu , ktorá spĺňa všetky európske normy a štandardy. 

Sekčné brány, sa vyznačujú dlhou životnosťou a vysokou spoľahlivosťou.  Sekčné garážové brány majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré sú vhodné pre novostavby i pre rekonštrukcie. Pre tieto bránysú použité vysokokvalitné bezpečnostné prvky, galvanicky upravené kovanie čo zabezpečí dlhodobú životnosť a funkčnosť celej konštrukcie brány.

Sekcionálnych garážové brány- ako fungujú?

  • Sekcionálne brány nazývané aj sekčné brány vzišli ako kompromis z dvoch typov brán. Rolovacej a výklopnej garážovej brány. Panely sekčnej brány sa líšia od panelov rolovacích brán najmä veľkosťou, neumožňujúcou klasické rolovanie a tak sa tento typ garážovej brány dostane pod strop garáže postupním “lámaním¨ sekcií. Vďaka ich veľkosti je možné zabudovanie prechodových dverí, či okna.
  • Sekcionálne garážové brány sa ľahko ovládajú, nie sú hlučné a výborne izolujú teplo, preto sú vhodné aj pre vykurované garáže. Ale sekcionálne brány sa vlastne hodia pre akúkoľvek garáž, najmä ale pre tie garáže, ktoré sú obmedzené priestorom pri vstupe. Ak je garáž napríklad umiestnená kúsok od cesty, alebo priamo pri chodníku, sú sekcionálne brány ideálne.

Základným prvkom je izolovaný polyuretánový panel hrúbky 40 mm  s ochranou proti pricvaknutiu prstov , Talianskej výroby , rôznych vzorov a farebých prevedení .

Kovanie  brán - hardware je pozinkovaný , vodiace dráhy sú spájané toxovaním bez porušenia povrchovej úpravy .

Kolieska používame  nylonové so zapúzdreným ložiskom.

Spodný a vrchný ALU profil s tesnením je čiernej farby ,čo sa dokonale hodí k čiernému tesneniu a používa sa pre všetky farby brán.

Garážové dvere, vedľajší vstup

Vyrábame a dodávame aj veďľajšie dvere do garáže .Sú to dvere vyrobené z rovnakého materiálu ako sekcionálne brány, a tvoria spolu estetický celok. Dvere môžu byť jednokrídlové aj dvojkrídlové alebo presklené .

cenník K-door sekčne 2016.pdf